NASIL YÜKLENİR

Mspy telefon dinleme programı hedef telefona nasıl yüklenir? Sizlere bunu en kısa şekilde maddeler halinde açıklayalım.

1. Mspy programı satın alınır. Şimdi Satın Al
2. Satın alırken doldurduğunuz satın alma formunda belirticeğiniz e-mail adresinize hemen mspy kullanıcı adınız ve mspy şifreniz gelir.

3. Bu kullanıcı adı ve şifrenizle  tr.mspy.com  adresine giderek sayfanın sağ üst köşesindeki Giriş yazan yerden mspy online panelinize giriş yaparsınız.


4. Mspy panelinize giriş yapınca karşınıza gelen ekran sizi hedef telefona yükleme adımlarına yönlendirecektir. Buradan hedef telefona uygun adımı seçerek mspy kurulumunu gösterildiği gibi yaparsınız (kurulum 2dk kadar sürer) Yükleme yapacağınız hedef telefon elinizde olmalıki yüklemeyi gerçekleştirebilesiniz.

Mesela hedef telefon samsung ise Android kurulum adımlarını seçmelisiniz, iphone ise IOS kurulum adımlarını seçmelisiniz. Her adım çok açık ve net bir şekilde burada size gösterilir.


İşte tüm yükleme ve kurulum işlemi bu kadar sürer. Kurulumdan sonra artık mspy hedef telefonda çalışmaya ve bilgileri kaydedip sizin mspy panelinize göndermeye başlar.Sizde  tr.mspy.com  adresinden panelinize giriş yaparak kaydedilmiş bu bilgileri gorebilir ve dinleyebilirsiniz.


( konuşmalar,mesajlaşmalar,ortam kayıtları,gps yer bildirimleri,ve daha fazlası herşey kaydedilip bu mspy online panelinize gelir)