MSPY AYARLAR

Mspy cep telefonu dinleme yazılımını satın alıp kullanmaya basladıgınızda ilk yapmanız gerekn şey tabiki mspy online panelnize giriş yapmak ve oradaki bazı ayarları kendinizin ihtiyacına göre ayarlamaktır. Bildiğiniz üzere mspy programını satın aldıktan hemen sonra emailinize kullanıcı adınız ve şifreniz gelir ve sizde bu bilgilerle mspyonline.com adresinden online kontrol panelinize giriş yaparsınız ve programı hedef telefona kurup izleme işlemini başlatırsınız. Bu izleme işlemini başlattıktan hemen sonra panelinizde bazı ayarları değiştirmeniz çok daha iyi veri almanızı sağlayacaktır, işte bu ayarlardan söz etmek istiyoruz.

Aslında çok kolay bir iki ayar hepsi, aşağıdaki resimlerdende bu ayarların nasıl olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz, aslında tek yapmanız gereken bir iki yerde değiişiklik yapmak.


Ypılması gereken tek ayar  Telefon Yönetimi kısmındaki tüm kısımları Tüm Bağlantılar olucak şekilde ayarlamanızdır. İşte hepsi bukadar.


Bu şekilde yapıcağınız bir kaç ayar sayesinde mspy programı tüm verileri panelinize en kısa zamanda göndericektir , ister tüm arama kayıtları ister sms ve diğer video ve fotoğraflar istersenizde gps yer bildirimleri hepsi tek tek panelinize düşecektir. Hedef telefonla yapılan her işlem sonradan hedef telefondan silinse dahi mspy dan kaçamaz ve mspy o veriyi sizin panelinize mutlaka ulaştırır. Çünkü hedef telefonla yapılan işlem mspy programı tarafından hemen kaydedilir ve sonradan silinse dahi mspy onu bir kere kaydetmiştir ve hemen sizin online panelinize gönderir. 
Örneğin telefon kullanıcısı bir sms atıp bu sms e cevap aldığını varsayalım ve bu mesaj alış verişinden sonra telefondan hemen bu mesajları sildiğini düşünün, mspy için bu problem değildir çünkü o sms leri kaydetmiştir artık silinmiş olsalar dahi kaydettiği o sms leri sizin online panelinize gönderir, aynı şey bir vide veya bir resim içinde geçerlidir.