MSPY TÜM ÖZELLİKLER


Arama TakibiAramaların Takibi

mSpy programı yüklendiği cep telefonu ile yapılan her konuşmayı kaydeder ve kullanıcısına bu kayıtları gonderir. Mspy ın bu özelliği sayesinde takibini yaptığınız telefonla yapılan hiç bir görüşme sizin kontrolünüz dışında kalmaz, Mspy tarafından kaydedip size gönderilen bu bilgileri mspy online panelnize giriş yaparak kolaylıkla görebilir, dinleyebilir, isterseniz bilgisayarınıza indirebilir istersenizde silebilirsiniz.

Çağrı kayıtları Arama kayıtları Gelen Aramaları Engelleme

sms ve mms kayıt takibiMesaj Takibi

mSpy mobil takip yazılımı sayesinde hedeflediğiniz cep telefonunda atılan tüm kısa mesajlar veya MMS ve aynı zamanda alınan tüm kısa mesajlar ve MMS’ leri takip edebilirsiniz. Hatta bu mesajlar atıldığı veya geldiği anda mSpy tarafından kayıt altına alındığı için, telefon üzerinden silinse bile onlara ulaşabilirsiniz.
✔SMS metnini
✔SMS’in geliyor mu gidiyor mu olduğunu
✔SMS’in Göndereni/Alıcısı
✔SMS’in zamanı ve tarihi
✔Kontrol Panelinizden tüm SMS konuşmalarını gösterme ve yönetme şansı.

E-Mail TakibiE-Mail Takibi

mSpy mobil takip yazılımı ile istediğiniz telefondan e-posta yoluyla kimlerle görüşüldüğünü takip edebilirsiniz. Çocuklarınızı çeşitli tehditlerden uzak tutabilmek için veya çalışanlarınızın yetkileri dışında e-postalarını kontrol edebilmek ve benzeri alanlarda sayısız faydalar sağlayacak olan bu özellik sayesinde, gerçekleri yakından takip edebileceksiniz.


GPS Üzerinden Konum BelirlemeGPS Üzerinden Konum Belirleme

mSpy Yüklenmiş olan mobil cihazın GPS üzerinden hangi konumda olduğu harita üzerinde belirlenebilmektedir. Bu müthiş özellik sayesinde çocuklarınızın gerçekten söylediği yerde olup olmadığı veya çalışanlarınızın nerede olduğunu rahatlıkla belirleyebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.
GPS Konum İzlemesi


İnternet Kullanımı Takibiİnternet Kullanımı Takibi

mSpy yüklenmiş olan cihaz üzerindeki tarayıcılardan girilen tüm sitelerin bağlantıları kayıt altına alınır. Bu sayede izlemek istediğiniz kişinin, internet üzerinde nerelere girdiğini istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.
Gözatma Geçmişi
Web Sitesi imleri
Web site Engellemesi


Adres Defteri ve Takvim Planlaması TakibiAdres Defteri ve Takvim Planlaması Takibi

mSpy sayesinde hedef mobil cihazın adres defterine erişebilir ve girilmiş tüm kayıtları öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde telefonun takvim defterine ulaşabilir ve planlanmış tüm tarihlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.
Takvim Faliyetleri
Kişiler

Anlık Mesajlaşma Programlarının TakibiAnlık Mesajlaşma ProgramlarıTakibi

Skype, WhatsApp gibi anlık mesajlaşma yapılabilen tüm programları mSpy sayesinde takip edebilirsiniz. Bu programlarla yapılan tüm anlık mesajlaşmaları kayıt altına alan mSpy sayesinde, hiçbir görüşmeyi kaçırmayacaksınız.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.
Skype
WhatsApp
iMesajlar
Facebook


ortam dinlemeOrtam Dinleme

mSpy yüklenmiş olan cihaz, bu yazılım sayesinde tam bir dinleme aracına dönüşebiliyor. Cihazın bulunduğu ortamdaki tüm dış sesleri istediğiniz gibi canlı olarak dinleme veya kayıt etme şansına sahip oluyorsunuz.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

Uygulama Takibi ve KontrolüUygulama Takibi ve Kontrolü

mSpy yüklenmiş olan cihaz üzerinde çalışan tüm uygulamaları ve programları takip edebilir, zararlı gördüklerinizin çalışmasını engelleyebilirsiniz.


Medya Dosyaları TakibiMultimedya Dosyaları Takibi

Mspy yüklenmiş olan cihaz ile çekilen tüm fotoğraflar ve videoları görebilirsiniz. Hedef cihaz ile çekilen tüm fotoğraf ve videolar mSpy hesabınızda kayıt altına alınmaktadır.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

Telefon Fonksiyonlarının Uzaktan Kontrolütelefon fonksiyonlarını uzaktan kontrol etme

mSpy yüklenmiş olan cihazların tüm fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede cihazın çalınması veya kaybolması gibi durumlarda cihazı kilitleyebilir veya erişilmesini istemediğiniz tüm bilgileri uzaktan silebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.Analiz RaporlamaAnaliz Raporlama

mSpy yazılımının bu özelliği, birçok cihazın izlenmesi gerektiği veya iş yoğunluğundan kaynaklı olarak gerekli takibi tam yapamadığınız durumlar için kullanıcılara sunulmaktadır. Hedeflenmiş olan cihazın tüm etkinlikleri ile ilgili ayrıntılı raporları kullanıcılarımıza sunan bu özellik sayesinde, en yoğun olduğunuz zaman dilimlerinde bile gerekli takibi ayrıntılı olarak yapabileceksiniz.
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.
Kapsalmlı Raporlar

Satış Sonrası Müşteri HizmetleriOniline Destek Ekibi

Günün her saati ve her günü olmak üzere mSpy ile ilgili online desteğimiz sayesinde, 7/24  sorularınıza cevap alabileceksiniz. Sektöründe en geniş canlı müştşeri hizmetleri destek ekibine sahibiz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz.
Destek Seçeneklerimiz      İletişim Bilgilerimiz    Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları